Pro miminka volíme především takovou postýlku, která splňuje parametry bezpečnosti. Pro větší děti – od cca dvou až tří let, je ideální pořídit postel už „dospělých rozměrů“. Pokud je předpoklad, že dítě bude v dospělosti vyšší postavy, můžete pořídit postel rovnou prodlouženou. Nebo pokud je dostatek prostoru, můžete zvážit i širší postel – 100, 120 nebo i 140 cm. Ideálním materiálem do dětských pokojů je masivní dřevo – dotváří mikroklima interiéru a dodá prostoru na útulnosti. Má i prokázaný pozitivní vliv na lidskou psychiku. Postele z masivu jsou bytelné a mají dlouhá životnost.


MÍŠA – postýlka z buku

Dětská postýlka Míša se vyrábí ve standardním rozměru 120×60 cm. Obsahuje stahovací bok a rošt, který je nastavitelný do dvou poloh. Výška čela od země je 95 cm, celkové vnější rozměry jsou 125 x 66 cm. Váha postýlky je 18 kg. Postel je velmi bytelná, neboť je vyrobena z masivu buku.

Zobrazit v e-shopu


ALEK – postýlka z buku nebo borovice

Dětská postýlka Alek se vyrábí z masivu borovice nebo buku v rozměru 120×60 cm. Obsahuje stahovací bok a postelový rošt, který je nastavitelný do dvou poloh. Výška čela od země je 104 cm (nejsou započítávána kolečka, která nejsou součástí). Celkový vnější rozměr je 125 x 66 cm. Postýlka váží 13,5 kg.

Zobrazit v e-shopu


SCARLETT – postýlka z borovice

Dětská postýlka pro miminka Scarlett se vyrábí z masivu borovice v rozměru 120×60 cm. Postýlka je včetně roštu, který lze nastavit do dvou poloh. Výška čela od země bez koleček je 103 cm. Celkový rozměr postýlky je 125 x 66 cm, váha je 29,5 kg. Postýlka Scarlett navíc obsahuje úložný prostor v podobě zásuvky.

Zobrazit v e-shopu


LAURA – postýlka z buku

Postýlka Laura se vyrábí v bílém provedení nebo v přírodním buku v rozměru 120×60 cm. Obsahuje stahovací bok, který se dá zasunout zcela pod postýlku. Pomocí háku je možné postýlku přidělat k posteli rodičů. Součástí postýlky je rošt a kolečka s brzdou. Rošt je nastavitelný do čtyř poloh. Výška čela od země je 101,5 cm, celkový vnější rozměr pak 128 x 69 cm.

Zobrazit v e-shopu


Postele Gazel

Postele Gazel nabízí různé typy postelí klasických rozměrů 90×200 cm a v případě vybraných modelů i širších rozměrů, což ocení zejména starší děti. Postele jsou vyrobeny z masivního dřeva – smrku nebo buku. Díky svému jednoduchému designu a výhodné ceně jsou vhodné pro děti prakticky jakýchkoliv věkových kategoriích. Jedná se o postele z masivního dřeva za velmi příznivé ceny. Kompletní nabídku typů naleznete zde.

Zobrazit v e-shopu


Ostatní postele

Jako postel klasických rozměrů se pro větší děti hodí prakticky jakákoliv postel z masivního dřeva, případně lamina. Výhodou těchto postelí je výběr z několika typů provedení a rozměrů. Nabízíme cca 100 typů postelí, které lze v rámci možností přizpůsobit osobním potřebám zákazníka. Kompletní nabídku postelí v klasických rozměrech naleznete zde.

Zobrazit v e-shopu